• +48 33 81 04 555
  • biuro@pewag.pl

Oferta

pewag servo sport

Promocja!
Przy zakupie dowolnych łańcuchów pewag servo, czapka Viking z logo pewag za 1zł netto! Wystarczy, że zamówisz łańcuchy objęte promocją, a my dodamy czapkę do Twojego zamówienia. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Łańcuchy pewag servo sport to najnowsze innowacyjne rozwiązanie od firmy pewag.

Czy instrukcja użytkowania Twojego pojazdu zabrania używania łańcuchów na ogumieniu w rozmiarze, które masz zamontowane? Łańcuchy w modelu pewag servo sport mogą być w Twojej sytuacji jedyną alternatywą?

Często zadajemy sobie pytanie czy aby wiedza na temat najnowszych, innowacyjnych modeli łańcuchów wśród osób, które opracowują instrukcje użytkowania pojazdów w koncernach samochodowych nie zatrzymała się na okresie, kiedy dostępne były jedynie łańcuchy 12mm? A może w wielu przypadkach, kiedy producenci samochodów informują, że nie wolno używać łańcuchów nie wiedzą o tym, że jest firma, która posiada w swojej ofercie 7mm łańcuchy - łańcuchy pewag servo sport zajmujące w nadkolach najmniejszą z możliwych ilość miejsca niezbędną na bezpieczne użytkowanie łańcuchów. UWAGA: promocja z czapką VIKING za 1zł + VAT trwa do czasu wyczerpania zapasu czapek (i/lub) łańcuchów i obowiązuje tylko w sklepie internetowym sniegowe.pl

Skontaktuj się autoryzowanym dystrybutorem albo bezpośrednio z konsultantem w firmie pewag.

UWAGA: bezwzględnie należy przestrzegać zaleceń producenta pojazdu! Firma pewag w żadnym wypadku nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu niestosowania się do zaleceń producenta pojazdu.

Jak zamówić?

Skorzystaj z wyszukiwarki u góry strony - wystarczy, że podasz rozmiar koła, a my dobierzemy wszystkie pasujące produkty.