• +48 33 81 04 555
  • biuro@pewag.pl

Oferta

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Powszechnie mówi się, że łańcuch jest tak mocny, jak mocne jest jego najsłabsze ogniwo. Łańcuchy pewag panzer VKK - wykorzystywane do budowy łańcuchów śniegowych - nie mają słabych ogniw!

Łańcuchy pewag VKK standardowo wykorzystywane są do produkcji łańcuchów śniegowych na koła największych pojazdów odśnieżających (np: ładowarek kołowych ważących często kilkadziesiąt ton).

Łańcuchy śniegowe pewag VKK są optymalnie utwardzane tak, by z jednej strony zużywały się jak najwolniej; z drugiej strony ich głębokość utwardzenia nie była za głęboka, aby - skutkiem niewłaściwego utwardzenia - łańcuchy nie pękały pod wpływem dużej masy pojazdów. Zapewniamy, iż nie ma lepszych technik utwardzania łańcuchów niż te wykorzystywane przez firmę pewag.

Łańcuchy pewag VKK oferujemy od niedawna również jako zabezpieczenia antykradzieżowe - do zabezpieczania motocykli, skuterów, rowerów, silników zaburtowych przed kradzieżą.

pewag austria Gmbh to firma, której korzenie sięgają 1492 roku! Produkujemy najtwardsze łańcuchy na świecie. Nie przepłacaj za "markowe" zabezpieczenia firm z branży zabezpieczeń, które w zdecydowanej większości nie są producentami łańcuchów!

Zabezpieczenia antykradzieżowe pewag panzer VKK to najlepsza relacja ceny do jakości.

Teraz - obok rewelacyjnych 12mm zabezpieczeń - NOWOŚĆ - zabezpieczenia 10mm oraz 8.2mm.

Komplet = łańcuch + kłódka + otulina.