• +48 33 81 04 555
  • biuro@pewag.pl

pewag servo suv

Promocja!
Przy zakupie dowolnych łańcuchów pewag servo, czapka Viking z logo pewag za 1zł netto! Wystarczy, że zamówisz łańcuchy objęte promocją, a my dodamy czapkę do Twojego zamówienia. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Sportowe. Porywające. Szybkie.

Najwyższej jakości łańcuchy śniegowe do szybkiego montażu z wykorzystaną technologią servo; teraz do pojazdów typu SUV.

Wzmocniona wersja łańcuchów śniegowych pewag servo została skonstruowana z myślą o pojazdach typu SUV.

Opis Produktu

Specjalnie skonstruowane z myslą o pojazdach typu SUV łańcuchy śniegowe pewag servo suv przygotowane są do trudniejszych wyzwań.
Konstrując łańcuchy z ogniw 3.55 mm o przekroju kwadratowym pomyślano również o możliwości ich wykorzystania w pojazdach typu CUV (crossover utility vehicle). Nie wymagają najeżdżania w trakcie montażu. Optymalne dociąganie łańcuchów do opon gwarantuje jeden automatyczny napinacz najnowszej generacji w technologi servo®. Kabel wewnętrzny zapinany jest za pomocą zamka kulkowego. Zastosowanie plastikowych pierścieni dystansowych chroni aluminiowe felgi.

Rozważając zakup łańcuchów pewag servo suv, należy zapoznać się z instrukcją użytkowania pojazdu pod kątem montażu na właściwej osi.

UWAGA: promocja z czapką VIKING za 1zł + VAT trwa do czasu wyczerpania zapasu czapek (i/lub) łańcuchów i obowiązuje tylko w sklepie internetowym sniegowe.pl

Jak zamówić?

Skorzystaj z wyszukiwarki u góry strony - wystarczy, że podasz rozmiar koła, a my dobierzemy wszystkie pasujące produkty.