• +48 33 81 04 555
  • biuro@pewag.pl

pewag servo

Promocja!
Przy zakupie dowolnych łańcuchów pewag servo, rękawiczki pewag do montażu łańcuchów za 1zł netto! Wystarczy, że zamówisz łańcuchy objęte promocją, a my dodamy rękawiczki do Twojego zamówienia. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Sportowe. Skuteczne. Szybkie.

Komfortowe w użytkowaniu łańcuchy śniegowe pewag servo zostały skonstruowane z myślą o samochodach z małą ilością miejsca w nadkolach.

Opis produktu

Gęsta siatka jezdna łańcuchów śniegowych pewag servo zapewnia optymalną trakcję i komfortowe prowadzenie pojazdu.

Łańcuchy śniegowe wykonane są z ogniw 3.2 mm o przekroju kwadratowym. Optymalne dociąganie łańcuchów śniegowych do opon gwarantuje nowoczesny napinacz, w którym wykorzystana została technologia servo. Innowacyjna konstrukcja zapięcia kabla wewnętrznego pozwala na błyskawiczne jego rozpięcie po użyciu bez konieczności sięgania rękami za koło. Zastosowanie plastikowych pierścieni dystansowych chroni aluminiowe felgi.

Plastikowe klipy z logiem pewag wpływają dodatkowo na rozpoznawalność marki pewag - lidera w branży łańcuchów śniegowych.

UWAGA: promocja z rękawiczkami pewag za 1zł + VAT trwa do czasu wyczerpania zapasu rękawiczek (i/lub) łańcuchów i obowiązuje tylko w sklepie internetowym sniegowe.pl