• +48 33 81 04 555
  • biuro@pewag.pl

pewag snox suv

Promocja!
Przy zakupie dowolnych łańcuchów pewag snox, rękawiczki pewag do montażu łańcuchów za 1zł netto! Wystarczy, że zamówisz łańcuchy objęte promocją, a my dodamy rękawiczki do Twojego zamówienia. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

s(nox)olution! Łańcuchy śniegowe pewag snox suv są jedynymi łańcuchami na świecie, których się nie montuje, ale po prostu nasuwa na koła - „snoxuje”! Oczywiście od firmy pewag!

s(nox)olution! Hasło reklamowe łańcuchów śniegowych pewag najnowszej generacji podkreśla unikalność nowatorskich rozwiązań zastosowanych w łańcuchach pewag snox suv. Łańcuchów śniegowych pewag snox suv nie montuje się! Łańcuchy pewag snox suv po prostu nasuwa się na koła! Innowacyjna technologia snox® zostala wykorzystana podczas konstruowania łańcuchów śniegowych do pojazdów typu SUV.

Opis produktu

Łańcuchy śniegowe pewag snox suv łączą w sobie wszystkie pozytywne cechy łańcuchów do pojazdów typu SUV z niespotykanym dotąd komfortem montażu oraz jazdy. Optymalne napięcie łańcuchów reguluje się w pełni automatycznie. Ręczne dociąganie czy też uruchamianie napinaczy to już historia! Konstruując łańcuchy z ogniw 3.7 mm o przekroju kwadratowym pomyślano również o możliwości ich wykorzystania w pojazdach typu CUV (crossover utility vehicle).

Brak tutaj - charakterystycznego dla standardowych łańcuchów - kabla, który należało dawniej spinać. Nie trzeba łączyć za sobą żadnych ogniw z haczykami. W końcu nie trzeba łańcuchów dociągać. Zakładanie łańcuchów śniegowych nigdy nie było takie proste. Jak to możliwe?

Rozwiązanie leży w zastosowaniu unikalnej technologii snox®, która została "zamknięta" w czerwonym napinaczu - snox box. Po osiągnięciu prędkości około 30km/h system snox uniemożliwia dalsze rozciąganie się czerwonego kabla, które było niezbędne w procesie nasuwania łańcuchów na koła. Optymalne napięcie łańcuchów odbywa się w pełni automatycznie. Kiedy pojazd zatrzymuje się system zwalnia blokadę. Łańcuchy można w prosty sposób ściągnąć z kół.
Rozwiązanie znakomite dla wszystkich kierowców, którzy są zawsze przygotowani na jakiekolwiek nagłe zmiany zimowych warunków drogowych.

Do jazdy w warunkach trudnych, bardzo trudnych lub ekstremalnie ciężkich pewag rekomenduje odpowiednio łańcuchy w modelach pewag cervino, pewag austro super wzmocniony oraz pewag offroad extreme.