• +48 33 81 04 555
  • biuro@pewag.pl

Oferta

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Powszechnie mówi się, że łańcuch jest tak mocny, jak mocne jest jego najsłabsze ogniwo. Łańcuchy pewag VKK 12mm - wykorzystywane do budowy łańcuchów śniegowych - nie mają słabych ogniw!

Łańcuchy pewag VKK 12mm standardowo wykorzystywane są do produkcji łańcuchów śniegowych na koła największych pojazdów odśnieżających (np: ładowarek kołowych ważących często kilkadziesiąt ton).

Łańcuchy śniegowe pewag VKK 12mm są optymalnie utwardzane tak, by z jednej strony zużywały się jak najwolniej; z drugiej strony ich głębokość utwardzenia nie była za głęboka, aby - skutkiem niewłaściwego utwardzenia - łańcuchy nie pękały pod wpływem dużej masy pojazdów. Zapewniamy, iż nie ma lepszych technik utwardzania łańcuchów niż te wykorzystywane przez firmę pewag.

Najgrubsze 12mm łańcuchy pewag VKK oferujemy od niedawna również jako zabezpieczenia antykradzieżowe - do zabezpieczania motocykli, skuterów, rowerów, silników zaburtowych przed kradzieżą.

pewag austria Gmbh to firma, której korzenie sięgają 1492 roku! Produkujemy najtwardsze łańcuchy na świecie. Nie przepłacaj za "markowe" zabezpieczenia firm z branży zabezpieczeń, które w zdecydowanej większości nie są producentami łańcuchów!

Zabezpieczenia antykradzieżowe pewag VKK 12mm to najlepsza relacja ceny do jakości.

Komplet = łańcuch + kłódka + otulina.